Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Поделиться

Категорії розділу
Новини НВК [23]

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • КНЯЗІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

    «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ –

    ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

    Березнівської районної ради Рівненської області

     

    НАКАЗ

     

    03.06.2019 № 08 – р/у

     

    Про переведення учнів 1-4-х,

    5-8-х, 10-х класів до наступних класів

     

    Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» відповідно до «Порядку проведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015 року за № 762, на основі рішення педагогічної ради (протокол № 7 від 31.05.2019 року),

     

    НАКАЗУЮ:

     

    1. Учнів 1-4-х, 5-8-х, 10-11-х класів, які виконали навчальну програму з навчальних дисциплін, перевести до наступних класів згідно списків:
      1. З 1-го до 2-го класу:
    • Баятюка Володимира Миколайовича
    • Василець Мілану Сергіївну
    • Грицюк Надію Юріївну
    • Дячук Анастасію Сергіївну
    • Дячук Валерію Миколаївну
    • Дячук Вікторію Миколаївну
    • Дячук Христину Олександрівну
    • Дячка Юрія Івановича
    • Клімов Вікторію Валеріївну
    • Легкобита Арсена Вікторовича
    • Мельничука Михайла Юрійовича
    • Миронець Дарину Леонідівну
    • Никитюка Максима Вікторовича
    • Пилипчука Віталія Михайловича
    • Прокопчука Іллю Богдановича
    • Федас Поліну Миколаївну
    • Хімін Дарину Анатоліївну
    • Хильчук Єлизавету Сергіївну
    • Чмута Віталія Леонідовича
    • Чмута Максима Сергійовича
    • Ющук Оксану Миколаївну
      1. З 2-А до 3-А класу:
    • Бебяк Катерину Анатоліївну
    • Гаврилюк Ангеліну Володимирівну
    • Дячука Іллю Вікторовича
    • Дячук Мирославу Сергіївну
    • Іллюк Ольгу Іванівну
    • Ілюк Дарину Вікторівну
    • Ілюк Емілію Романівну
    • Кулай Валерію Андріївну
    • Марчука Павла Петровича
    • Нечипорко Вікторію Віталіївну
    • Осійчука Віталя Миколайовича
    • Пилипчук Анну Михайлівну
    • Свиридюка Володимира Володимировича
    • Свиридюка Кирила Івановича
    • Сокота Святослава Володимировича
    • Янишевську Христину Володимирівну
    • Янишевського Максима Івановича
      1. З 2-Б до 3-Б класу:
    • Гаврилюк Марію Вікторівну
    • Дячук Дарину Іванівну
    • Дячука Назарія Олександровича
    • Зубик Вероніку Вікторівну
    • Іллюк Анну Володимирівну
    • Кривчика Ярослава Юрійовича
    • Марчука Тараса Романовича
    • Несенчука Андріана Сергійовича
    • Питомця Дениса Володимировича
    • Саванчука Олександра Станіславовича
    • Хіміна Артема Анатолійовича
    • Хімін Ольгу Олександрівну
    • Химина Матвія Миколайовича
    • Хомик Софію Миколаївну
    • Чміль Марію Володимирівну
    • Чміль Христину Михайлівну
    • Чмут Вероніку Леонідівну
      1. З 3 до 4 класу:
    • Баятюк Анну Іванівну
    • Беб`яка Ігора Миколайовича
    • Грицюк Анну Юріївну
    • Легкобита Назарія Володимировича
    • Марчука Іллю Романовича
    • Миронець Діану Леонідівну
    • Піхура Артема Павловича
    • Прокопчук Анастасію Богданівну
    • Свиридюк Валентину Володимирівну
    • Свиридюк Марію Анатоліївну
    • Свиридюка Романа Вікторовича
    • Сидорука Андрія Юрійовича
    • Хімін Христину Олександрівну
    • Хильчука Олексія Сергійовича
    • Холода Вадима Івановича
    • Холода Віталія Івановича
    • Янишевську Соломію Вікторівну
      1. З 4 до 5 класу:
    • Бебяка Олександра Анатолійовича
    • Гаврилюка Романа Володимировича
    • Гаврилюк Дарину Вікторівну
    • Дячука Максима Олександровича
    • Дячук Наталію Сергіївну
    • Зубик Софію Михайлівну
    • Іллюка Максима Юрійовича
    • Кулая Петра Андрійовича
    • Легкобита Ярослава Вікторовича
    • Пилипчук Вікторію Михайлівну
    • Саванчук Юлію Іванівну
    • Саванчука Михайла Петровича
    • Свиридюка Вадима Володимировича
    • Семенюк Надію Василівну
    • Сокот Христину Володимирівну
    • Сидорука Вадима Володимировича
    • Федаса Владислава Миколайовича
    • Хомик Вікторію Миколаївну
    • Сокота Володимира Володимировича
      1. З 5 до 6 клас:
    • Гаврилюк Анну Вікторівну
    • Гаврилюк Юлію Василівну
    • Зубика Богдана Володимировича
    • Зубика Романа Михайловича
    • Ілюка Дениса Романовича
    • Марчук Марію Романівну
    • Марчука Миколу Петровича
    • Мельничук Анну Юріївну
    • Мельничука Романа Володимировича
    • Піхура Дмитра Петровича
    • Сидорука Петра Юрійовича
    • Солов`я Андрія Олександровича
    • Стрільця Андрія Андрійовича
    • Холод Наталію Іванівну
    • Ющук Оксану Миколаївну
      1. З 6 до 7 класу:
    • Бебяк Богдану Вікторівну
    • Боятюк Анну Анатоліївну
    • БутГусаїма Артема Сергійовича
    • Васильця Максима Сергійовича
    • Зубика Андрія Вікторовича
    • Ілюка Андрія Вікторовича
    • Легкобита Ігоря Вікторовича
    • Легкобит Людмилу Володимирівну
    • Мельничука Дмитра Володимировича
    • Мулько Вікторію Валеріївну
    • Нечипорко Ірину Віталіївну
    • Саванчука Володимира Петровича
    • Свиридюк Ілону Вікторівну
    • Сидорук Катерину Юріївну
    • Сидорук Олену Русланівну
    • Чамра Миколу Васильовича
    • Янишевську Мирославу Вікторівну
      1. З 7 до 8 класу:
    • Беб`як Валерію Миколаївну
    • Дячук Вікторію Миколаївну
    • Іллюка Андрія Юрійовича
    • Ілюк Мирославу Романівну
    • Кривчика Андрія Юрійовича
    • Лопанчук Марію Вікторівну
    • Марчук Аллу Петрівну
    • Свиридюка Богдана Вікторовича
    • Свиридюка Миколу Вікторовича
    • Семенюка Дмитра Васильовича
    • Сидорука Владислава Володимировича
    • Соловей Тетяну Володимирівну
    • Хильчука Олега Сергійовича
    • Янишевського Владислава Володимировича
      1. З 8 до 9 класу:
    • Бебяк Наталію Вікторівну
    • Гаврилюка Івана Володимировича
    • Дячука Олександра Анатолійовича
    • Зубика Віталія Володимировича
    • Іллюк Ольгу Володимирівну
    • Іллюк Софію Олексіївну
    • Легкобита Вадима Володимировича
    • Максімового Богдана Миколайовича
    • Марчука Юрія Валерійовича
    • Мельничука Сергія Юрійовича
    • Миронця Віталія Леонідовича
    • Сидорука Владислава Руслановича
    • Ступака Богдана Олександровича
    • Холод Олександру Іванівну
    • Штибу Володимира Вікторовича
      1. З 10 до 11 класу:
    • Боятюка Павла Анатолійовича
    • БутГусаїма Петра Сергійовича
    • Гаврилюка Андріана Васильовича
    • Зубика Віталія Михайловича
    • Іщука Володимира Володимировича
    • Лазарця Артема Михайловича
    • Лопанчука Олександра Вікторовича
    • Саванчука Олександра Володимировича
    • Свиридюка Вадима Івановича

     

    1. Класним керівникам 1-4-х, 5-8-х та 10 класів: Нечипорко Т.Є., Кондратюк В.М., Кулай Г.П., Свиридюк М.В., Торчинській О.М., Свиридюк О.І., Старинській Т.П., Усач Ю.В., Ничипорук А.В., Пилипчук С.А. зробити відповідні записи у особових справах учнів та на сторінці зведеного обліку навчальних досягнень учнів класного журналу.

     

    1. Нагородити Похвальними листами учнів:
    • Баятюк Анну Іванівну – 3клас
    • Хімін Христину Олександрівну – 3 клас
    • Свиридюк Марію Анатоліївну – 3 клас
    • Янишевську Соломію Вікторівну – 3 клас
    • Пилипчук Вікторію Михайлівну – 4 клас
    • Марчук Аллу Петрівну – 7 клас

     

     

    1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

     

     

    Т.в.о. директора НВК Р. МЕЛЬНИК

     

    З наказом ознайомлені: О. Свиридюк

    Т. Нечипорко В. Кондратюк

    О. Торчинська М. Свиридюк

    Г. Кулай Т. Старинська

    Ю. Усач А. Ничипорук

    В. Дячук С. Пилипчук