Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Поделиться

Категорії розділу
Новини НВК [24]

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту
 • Офіційьний блог
 • uCoz Спільнота
 • FAQ по системі
 • База знань uCoz

 • Товариськість як фактор удачі для дітей

  Подивіться, чим я поділився: Збережіть цей текст і перечитуйте щоразу, коли будете задихатись від негативних думок

  Подивіться "До Дня Вишиванки. Україночка у вишиванці. Паперове конструювання. Поробка."

  Хто де живе?

  Хто що їсть

  Професійне вигорання

  Як поводитися під час ЗНО (пам`ятка випускнику)

  1. Коли ви прийдете до пункту тестування, сядьте зручно, зосередьтеся. Позбутися не­рвування в перші хвилини тестування до­поможе глибоке дихання: зробіть вдих, по­тім повільний видих, уявляючи при цьо­му, що вдихаєте цілющий кисень, енергію, а видихаєте — нервування, невпевненість. Якщо нервування не минуло, то заплющте очі, розслабтеся, згадайте на хвилинку щось смішне або приємне.

   

  1. Уважно прочитайте завдання. Не лякай­теся, що ви нічого не знаєте. Такого про­сто не може бути! Почніть відповідати на запитання, у яких ви не сумніваєтеся, не зупиняючись на тих, які можуть викли­кати довгі роздуми.

   

  1. Читайте завдання до кінця. Перш ніж пи­сати відповіді, прочитайте питання двічі і переконайтеся, що ви правильно зро­зуміли його суть. Поспіх і неуважність може призвести до помилок у найпрості­ших завданнях.

   

  1. Пропускайте! Необхідно навчитися про­пускати складні або незрозумілі завдан­ня. Пам’ятайте: у тексті завжди зна­йдуться такі питання, з якими ви нео­дмінно впораєтеся. Просто нерозумно не дібрати балів лише тому, що ви не дійшли до «своїх» питань, а застрягли на тих, які викликали труднощі.

   

  1. Думайте, тільки про те завдання, яке ви­конуєте! Коли ви бачите нове завдан­ня, забудьте все, що було в попередньо­му. Пам’ятайте, що завдання в тестах не пов’язані одне з одним, тому знання, які використані в попередньому завдан­ні, не допомагають, а тільки заважають сконцентруватися й правильно виконати наступне завдання. Думайте лише що кожне нове завдання — шанс набрати бали.

   

  1. Виключайте! Багато завдань можна виконати швидше, якщо не шукати правильну відповідь одразу, а послідовно виключати ті, які не підходять. Цей метод дозволяє концентрувати увагу лише на одному-двох  варіантах відповідей, а не на п’яти-шести одночасно (це значно важче).

   

  7. Вгадуйте! Якщо ви не впевнені у відповіді, але інтуїтивно можете віддати перевагу якомусь одному варіанту, то слід довіряти інтуїції.

   

  8.Заплануйте два кола! Розрахуйте час так, щоб за дві третини всього часу пройтися по всіх легких завданнях (перше коло), а потім спокійно повернутися і поміркувати над складними питаннями, які спочатку довелося пропустити (друге коло). Залиште час для перевірки роботи.

   

  9.Забудьте про шпаргалки! Після того, як ви бодай одним оком зазирнете у шпаргалку, ви почнете нервувати, що хтось бачив і все змішається в голові.

   

  10. Не турбуйтеся! Прагніть виконати всі завдання, але пам’ятайте, що на практиці це зробити нереально. Враховуйте, що завдання складені таким чином, що ніхто не повинен виконати їх на 100%. Навіть якщо вам здається, що ви припустилися багатьох помилок і просто завалили тест, дуже часто таке відчуття є помилковим і кількість виконаних вами завдань може виявитися цілком достатньою для гарної оцінки.

   

  Як організувати підготовку до ЗНО (пам`ятка випускнику)

  1. Розпочинайте готуватися до тестування заздалегідь, по частинах, спокійно. Використовуйте підручники та посібники, рекомендовані для ЗНО.
  2. Починайте навчання з ранку, поки голова свіжа. Спочатку підготуйте місце для занять: приберіть зайве, що відволікає від основної мети – підготовки до тестування; зручно розташуйте підручники; вимкніть телефон; суворо скажіть собі: «З 9 до 12 я повинен вивчити стільки.»
  3. Починайте навчання з важких, незрозумілих тем, а прості залиште під кінець. Якщо складну тему залишити на потім, вона буде висіти над вами як дамоклів меч, не даючи спокою, знижуючи рівень запам`ятовування.
  4. Запам`ятовувати матеріал потрібно осмислено, а не механічно.

  Запам`ятати легше те, що розумієш. Не зубріть, це довго і ненадійно: варто перенервуватись, забути бодай одне слово, і весь визубрений текст вилетить з голови. Намагайтеся знайти логічні зв`язки в досліджуваному матеріалі, скласти план, схему, зробити короткий запис. Якщо обсяг занадто великий, то розбийте текст на смислові уривки, намагаючись, щоб їх було не більше семи. Спробуйте узагальнити і передати основну думку кожного уривка однією фразою.

  1. Якщо у матеріалі, який ви вивчаєте, обмаль внутрішніх логічних зв`язків, то можна використовувати асоціації, а також «метод місця». Для цього необхідно уважно подивитися навколо себе. Відновивши в пам`яті обстановку, у якій ви вивчили матеріал, ви пригадаєте і його. Дати можна запам`ятовувати, уявивши їх у незвичайному вигляді (наприклад, вогняні цифри на тлі темної води).
  2. Не тримайте знання в собі, як у сейфі. Поділіться ними з дзеркалом, улюбленим собакою, однокласниками, батьками. Текст переказаний своїми словами, запам`ятовується краще, ніж багато разів прочитаний, але не переказаний.
  3. Перед офіційним тестуванням намагайтеся пройти якомога більше опублікованих тестів, щоб краще ознайомитися з типовими конструкціями тестових завдань. Поспішайте, тренуйтеся із секундоміром у руках. Контролюйте час виконання завдань, вчіться працювати в максимальному темпі.
  4. Чергуйте заняття і відпочинок: 40 хвилин занять, а потім 10 хвилин перерви. Бережіть очі, робіть гімнастику для очей.
  5. Дотримуйтесь режиму дня. Чергуйте розумову діяльність з фізичною. Виділіть час на прогулянку, заняття спортом, допомогу вдома. Спіть не менше 8 годин. Харчування має бути 3-4 разовим, калорійним, багатим на вітаміни, але не надмірним. Після поживної їжі тягне на сон і займатися розумовою працею складно.
  6. Залиште один день перед тестуванням для повторення, ще раз зупиніться на складних питаннях. Напередодні тестування обов`язково виспіться!Багато вважають, що для повної підготовки не вистачає останньої ночі. Це неправильно! Невпаки, перед сном прогуляйтеся, прийміть душ. Добре виспіться, щоб прокинутися з відчуттям бойового настрою. У людини, яка гарно спала, голова працює краще.